DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 300 ZŁ

Jak wybrać odpowiedni rozmiar


Niestety większość klientek ma problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru co jest dość kłopotliwe, ponieważ wiąże się z dodoatkowym kosztem odesłania towaru i stratą czasu. Chcemy Wam w tym pomóc:)
Podstawowym błędem jest sugerowanie się rozmiarem jaki nosiłyście przed ciążą. Każdy producent w procesie tworzenia konstrukcji dodaje luzy adekwatne do użytego materiału i kroju. Sylwetka w ciąży też ulega zmianie już od pierwszego miesiąca aż do rozwiązania. Należy zawsze zmierzyć swój obwód w biuście w jego najpełniejszym miejscu (w biustonoszu) oraz obwód bioder w ich najszerszym miejscu i największej wypukłości pośladków. Te wymiary dopasowujemy do tabeli rozmiarów producenta. 

Jeśli występuje dysproporcja lub jesteś pomiędzy rozmiarami, przed zakupem prosimy skontaktować się naszym doradcą klienta pod numerem tel. 692-433-515. Postaramy się pomóc, dopasujemy rozmiar, a dla pewności, jeśli będziesz chciała zmierzymy dla ciebie dany asortyment na płasko żebyś sama oceniła luzy zastosowane w danej odzieży.
O ile sukienki ołówkowe wyglądają bardzo dobrze z niewielkim luzem (polecamy nosić je od 5 do 9 miesiąca ciąży) to kurtki zimowe muszą mieć go sporo, żeby podszewka nie pękała na plecach.
Dlaczego nie podajemy obwodów odzieży mierzonych na płasko? - bo jako klient nie musisz posiadać wiedzy do jakich tkanin powinien być użyty większy, lub mniejszy luz. To my musimy zadbać o to, żeby odzież była komfortowa i nie niszczyła się.
Zaufaj nam, uwzględniamy to na etapie tworzenia projektu i konstrukcji.

Dobrze dobrany rozmiar gwarantuje komfort noszenia i świetną jakość!