DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 300 ZŁ

ZWROT TOWARU ZAKUPIONEGO

Masz prawo zwrócić zakupiony towar do 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny. Towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy gdy będzie odesłany z kompletną jego zawartością (produkt, metki, wypełniony formularz zwrotu lub wymiany wraz z paradonem) oraz nie będzie nosił śladów używania.

O chęci zwrotu prosimy poinformować drogą mailową, wypełnić formularz dołączony do paragonu i wraz z zakupionym towarem przesłać na adres:

F.P.H. ELPASA
ul. Mickiewicza 4 IIp.
32-050 Skawina.

Prosimy zapakuj dokładnie odsyłany towar żeby nie uległ zniszczeniu w transporcie. Kurtki zimowe wysyłamy do Was zawsze w pudełkach. Jeśli zwracasz kurtkę, prosimy zapakuj ją do pudełka. Tak odesłany towar nie straci na jakości.
Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

Zwrot środków na konto nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia zwrotu.

 Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Jeśli zwrot zawiera wady produkcyjne, koszt zwrotu produktu ponosi sklep elpasa.pl. 

Masz możliwość zwrócić towar poprzez szybkiezwroty.pl wybierając z listy sklep “Elpasa” – wówczas w momencie nadawania przesyłki zwrotnej nie ponosisz żadnych kosztów, jednak kwota zwrotu środków za zwracany towar zostanie umniejszona odpowiednio o 14 zł kosztu przesyłki.

W przypadku wymiany rozmiaru, koszty nadania przesyłki zwrotnej oraz wysyłki do klienta ponosi sklep. Ta opcja dotyczy wyłącznie przesyłek nadanych za pośrednictwem szybkiezwroty.pl 
Jeśli wolisz wysłać towar do wymiany rozmiaru za pośrednictwem Poczty Polskiej lub dowolnej firmy kuriereskiej, nie zwrócimy ci tych kosztów ale wyślemy wymianę za darmo.

Towar przerabiany we własnym zakresie lub np. skracany u nas na życzenie klientki nie podlega zwrotowi.