DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 300 ZŁ

WARUNKI ZAKUPÓW

1. Sklep Internetowy elpasa.pl, działający pod adresem www.elpasa.pl, którego właścicielem jest F.P.H. ELPASA Elżbieta Pająk z siedzibą pod adresem ul. Tyniecka 72, Skawina 32-050. 
Nr wpisu do ewidencji działalności gospodarczej 9619/2011, NIP: 679-105-28-86, REGON:121504497
2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów (odzież ciążowa) za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). 

ZASADY REALIZACJI ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

3. Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. 
4.Ceny podawane są w złotówkach i zawierają podatek VAT. Płatności za zakupione towary można dokonywać za pomocą przelewu bankowego (przedpłata) lub przy odbiorze paczki (pobranie)
4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym, a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.
5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
W przypadku nieotrzymania potwierdzenia zakupu, prosimy o kontakt mailowy office@elpasa.pl lub telefoniczny 692433515

6. Przewidywany czas realizacji zamówienia to 48h od momentu złożenia zamówienia. Czas transportu obejmują 1-2 dni robocze (kurier DPD, InPost) W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, sklep elpasa.pl o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

7. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. Zamówienia powyżej 300 zł. zawierają przesyłkę GRATIS.
8. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej  InPost. Do zakupionego towaru dołączamy dowód sprzedaży, a na życzenie Kupującego fakturę VAT.

ZWROT TOWARU ZAKUPIONEGO

9. Zgodnie z ustawą z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827) Kupujący ma prawo zwrócić zakupiony towar. Jednak nie póżniej niż 14 dni od daty otrzymania towaru bez konieczności podania przyczyny. Konsument może stracić prawo odstąpienia od umowy z zgodnie z art.38 Dz.U. 2014 poz. 827 ustawy o prawach konsumenta. 
Towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy gdy będzie odesłany z kompletną jego zawartością (produkt, metki, pląba, wypełniony formularz zwrotu lub wymiany wraz z paradonem) oraz nie będzie nosił śladów używania.
O chęci zwrotu prosimy poinformować drogą mailową, wypełnić formularz dołączony do paragonu  i wraz z zakupionym towarem przesłać na adres:
F.P.H. ELPASA
ul. Mickiewicza 4 IIp.
32-050 Skawina.
Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.
Sklep elpasa.pl zobowiązuje się do zwrotu środków na konto w ciągu 2 tygodni od daty przyjęcia zwrotu.

10. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Jeśli zwrot zawiera wady produkcyjne, koszt zwrotu produktu ponosi sklep elpasa.pl. Jeśli Kupujący wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy oferowany przez sklep elpasa.pl, nasz sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (art.33 ustawy)


Towar przerabiany we własnym zakresie lub np. skracany u nas na życzenie klientki nie podlega zwrotowi.

REKLAMACJA

11. W przypadku uwzględnionej reklamacji sklep elpasa.pl dokona niezwłocznie wymiany towaru na inny lub zwrotu poniesionych kosztów zakupu, nie później niż w terminie 14 dni od  otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z opisem wady produktu. Sklep elpasa.pl zwróci Kupującemu wszystkie płatności, na podstawie wypełnionego formularza reklamacyjnego.
Towar wadliwy prosimy przesłać na adres:
ELPASA
ul. Mickiewicza 4 IIp,
32-050 Skawina
Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

Towar przerabiany we własnym zakresie - nie podlega reklamacji!


KOSZT DOSTAWY

- Paczkomat InPost 14 zł (z przedpłatą) 
- Kurier InPost 16 zł (z przedpłatą) ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 300 ZŁ GRATIS 
 
KONTAKT:

 692433515 (cena za połączenie według taryfy operatora) 
office@elpasa.pl lub elpasa@o2.pl


 Informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w sklepie internetowym ELPASA, zarejestrowanym pod domeną o nazwie www.elpasa.pl  są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich rozpowszechniania, kopiowania oraz używania do celów handlowych lub do prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody Sprzedawcy.